EBSCO Ebooks Academic Colection

20 Eki

  • Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
  • Tüm Duyurular

 Erişim Adresi        İndirme Kılavuzu       Detaylı Bilgi  

     EBSCO eBook Academic Collection: 132,000'den fazla tam metin akademik kitaba erisim saglanabilmektedir. TIP'tan Muhendisligi'e, Fen Bilimleri'den Sosyal Bilimlere, Hemsirelik'ten Beden Eğitimi'ne tüm alanlarda en önde gelen 900 yayıncının en güncel kitaplarindan faydalanabilirsiniz. 

Not: EBSCO eBook Academic Collection koleksiyonundaki kitapları masaüstü ve dizüstü bilgisayarınıza indirebilmek için MyEbscoHost da oturum açmanız ve bilgisayarınıza Adobe Digital Edition yüklemeniz gerekmektedir.

   EBSCO eBook Academic Collection koleksiyonundaki kitapların mobil cihazınızda görüntülenmesi ve okunabilmesi için uygulama marketlerinden EBSCO E-Books uygulaması (ücretsiz) indirilmesi gerekmektedir. Uygulamayı ilk sefer için kurumunuzun internet ağından açınız. Bundan sonraki girişlerinizde istediğiniz internet ağından giriş yapabilirsiniz. EBSCO E-Books uygulaması ile indirdiğiniz/ödünç aldığınız e-kitapları, ödünç aldığınız süre boyunca internet bağlantısı olmaksızın istediğiniz zaman okuyabilirsiniz.